WK73S2JTTE7R5J
MFR.Part #
WK73S2JTTE7R5J
JLCPCB Part #
C4012134
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS