RN73R1JTTD4023D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD4023D50
JLCPCB Part #
C2496140
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS