RN73H2BTTD8453F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD8453F100
JLCPCB Part #
C2545004
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS