RN73H2ATTD9100B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD9100B10
JLCPCB Part #
C4259956
Description
-55℃~+155℃ 125mW 910Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS