WK73S2JTTE2R74F
MFR.Part #
WK73S2JTTE2R74F
JLCPCB Part #
C4020407
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.74Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS