RK73G2BTTD8873D
MFR.Part #
RK73G2BTTD8873D
JLCPCB Part #
C5725497
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS