RN732ATTD4812B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD4812B25
JLCPCB Part #
C4030017
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS