RN732BTTD6900C25
MFR.Part #
RN732BTTD6900C25
JLCPCB Part #
C4042876
Description
-55℃~+155℃ 125mW 690Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS