RN73H2BTTD7153B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD7153B10
JLCPCB Part #
C2573409
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS