RK73B1FRTTBL184J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL184J
JLCPCB Part #
C2582254
Description
-55℃~+125℃ 180kΩ 20V 30mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS