WK73S2HTTER121F
MFR.Part #
WK73S2HTTER121F
JLCPCB Part #
C3950686
Description
-55℃~+155℃ 121mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS