SG73G1JTTD1692D
MFR.Part #
SG73G1JTTD1692D
JLCPCB Part #
C5893506
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS