RN732BTTD7410B25
MFR.Part #
RN732BTTD7410B25
JLCPCB Part #
C4235483
Description
-55℃~+155℃ 125mW 741Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS