WK73S2HTTER100F
MFR.Part #
WK73S2HTTER100F
JLCPCB Part #
C2536777
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS