RK73H3ATTE11R3F
MFR.Part #
RK73H3ATTE11R3F
JLCPCB Part #
C5874784
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS