SG73P2ERTTD2150D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2150D
JLCPCB Part #
C6222106
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS