SG73P2ETTD681J
MFR.Part #
SG73P2ETTD681J
JLCPCB Part #
C4345180
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS