WK73S2HTTE47LJ
MFR.Part #
WK73S2HTTE47LJ
JLCPCB Part #
C4032454
Description
-55℃~+155℃ 1W 47mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS