RN731JTTD2323D50
MFR.Part #
RN731JTTD2323D50
JLCPCB Part #
C4276551
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS