WK73S2HTTE27LJ
MFR.Part #
WK73S2HTTE27LJ
JLCPCB Part #
C3926001
Description
-55℃~+155℃ 1W 27mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS