SG73G1JTTD4750C
MFR.Part #
SG73G1JTTD4750C
JLCPCB Part #
C7076714
Description
-55℃~+155℃ 333mW 475Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS