WK73S2HTTE30LJ
MFR.Part #
WK73S2HTTE30LJ
JLCPCB Part #
C4082161
Description
-55℃~+155℃ 1W 30mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS