SG73P2BRTTD1071D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1071D
JLCPCB Part #
C5911725
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS