WK73S2BTTDR383F
MFR.Part #
WK73S2BTTDR383F
JLCPCB Part #
C6000918
Description
-55℃~+155℃ 383mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS