RN73H1JTTD2293D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2293D100
JLCPCB Part #
C4040599
Description
-55℃~+155℃ 100mW 229kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS