SG73S2BRTTD2943F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2943F
JLCPCB Part #
C5916649
Description
-55℃~+155℃ 294kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS