RN73H2ETTD3090F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3090F25
JLCPCB Part #
C4298633
Description
250mW 309Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS