SG73G2BTTD1910C
MFR.Part #
SG73G2BTTD1910C
JLCPCB Part #
C7310562
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS