SG73P1EWTTP3R0J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP3R0J
JLCPCB Part #
C4352176
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS