WK73S2BTTDR249F
MFR.Part #
WK73S2BTTDR249F
JLCPCB Part #
C6000912
Description
-55℃~+155℃ 249mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS