RN732ATTD11R7D50
MFR.Part #
RN732ATTD11R7D50
JLCPCB Part #
C3918192
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS