RN732ATTD9200F50
MFR.Part #
RN732ATTD9200F50
JLCPCB Part #
C3926354
Description
-55℃~+155℃ 100mW 920Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS