RK73H2ATTD3R92F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ATTD3R92F
JLCPCB Part #
C723905
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.92Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS