SG73P2ERTTD2320F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2320F
JLCPCB Part #
C5751761
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS