WK73S2BTTDR187F
MFR.Part #
WK73S2BTTDR187F
JLCPCB Part #
C6751644
Description
-55℃~+155℃ 187mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS