WK73S2BTTD6R8J
MFR.Part #
WK73S2BTTD6R8J
JLCPCB Part #
C6925680
Description
-55℃~+155℃ 6.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS