RK73G1JTTD1200D
MFR.Part #
RK73G1JTTD1200D
JLCPCB Part #
C2579447
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS