RN73R2ETTD1382A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1382A25
JLCPCB Part #
C2611559
Description
13.8kΩ 200V 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS