WK73S2BTTD9R31F
MFR.Part #
WK73S2BTTD9R31F
JLCPCB Part #
C7150058
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.31Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS