WK73S2BTTDR931F
MFR.Part #
WK73S2BTTDR931F
JLCPCB Part #
C6000934
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 750mW 931mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS