RN73H2ATTD5693C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD5693C10
JLCPCB Part #
C2568809
Description
-55℃~+155℃ 125mW 569kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS