RN73R2ATTD4071D100
MFR.Part #
RN73R2ATTD4071D100
JLCPCB Part #
C4243739
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.07kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS