WK73S2BTTD6R19F
MFR.Part #
WK73S2BTTD6R19F
JLCPCB Part #
C6326351
Description
-55℃~+155℃ 6.19Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS