RN731JTTD5901F25
MFR.Part #
RN731JTTD5901F25
JLCPCB Part #
C3931242
Description
-55℃~+155℃ 5.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS