WK73S2BTTDR619F
MFR.Part #
WK73S2BTTDR619F
JLCPCB Part #
C7413460
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 619mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS