RN73R2ETTD8353B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8353B25
JLCPCB Part #
C2611195
Description
-55℃~+155℃ 250mW 835kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS