WK73S2BTTD5R90F
MFR.Part #
WK73S2BTTD5R90F
JLCPCB Part #
C6751619
Description
-55℃~+155℃ 5.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS