RK73G1ETTP1961D
MFR.Part #
RK73G1ETTP1961D
JLCPCB Part #
C2579387
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS