RN73R2BTTD9313D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD9313D100
JLCPCB Part #
C4034311
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS