PE0612FKE070R018L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PE0612FKE070R018L
JLCPCB Part #
C20160549
Package
0612
Description
-55℃~+170℃ 18mΩ 1W ±1% ±50ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS